Kgeopna7sfgrzwan5olw

IIDALA Piiritu meditatsioon

Tõstab energia taset ja sagedust, loob juurdepääsu loovatele ideedele ning lubab energial kiiremini liikuda. 15min.

Your Instructor


Iida-Leena Materasu
Iida-Leena Materasu

Mina olen Iida-Leena, Ühenduses Loodud Elu ja Sisemise Teejuhi Süsteemi looja. Olen ühtlasi Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeut, nõustaja ja lapsevanem. Töötan igas vanuses inimestega kõigilt elualadelt, gruppide ja eraklientidega, kes soovivad järgneda oma sisemisele juhatusele ja elada õnnelikku ning terviklikku elu. Lisaks olen veel inspiratsiooni-kirjanik ja hobuse-inimene. Ma näen elu eesmärgina vaimu toomist mateeriasse, oskust igasse hetkesse kohale tulla ja avarduda. See on aktiivne valik ja oskus elada oma elu naudingus, rakendades oma täielikku potentsiaali, avardudes ja elades tähendusrikkalt. Mul on suur au toetada sind Sinu enda isikliku Sisemise Teejuhi avastamisel.


Course Curriculum


  PIIRITU MEDITATSIOON
Available in days
days after you enroll

Frequently Asked Questions


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Get started now!