Bmwy38kiqxn5ag5oup7s

IIDALA kursus: Sisemine Teejuht

Õpi kasutama oma Sisemist Teejuhti, et viia oma suhted ning kogu elu uuele tasemele!

ÜHINE KURSUSEGA

Soovin selle kursuse sissejuhatada minu kõigi aegade kõige hingelähedasema tsitaadiga väga austusväärselt India filosoofilt ja budistilt Nagarjunalt:

„See, mis iseloomustab ärkvel vaadet elule, on teadmine, et mitte ühtegi dogmaatilist seisukohta ei anna võrrelda vabadusega.“

KELLELE:

 • Lapsevanematele, kes tunnevad, et soovivad oma lapsi ja iseennast efektiivsemalt toetada.
 • Noortele ja vanadele otsijatele, kes soovivad käia oma rada, aga päris täpselt ei saa aru, et kus see rada on või mis ta endast kujutab.
 • Armastajatele, kes soovivad kõikidesse suhetesse oma elus rohkem voolamist, mõistmist, selgust, puhtust, toetavamat suhtlemist ja ühendatust.
 • Seminari sõltlastele, kes soovivad lõpuks ometi järgneda iseendale ja mitte kellelegi teisele, käia oma enda unikaalset rada ja seda iga päev!
 • Depressiivsetele, kes otsivad tegelikult hoopis rõõmu ja rahu ja inspiratsiooni.
 • Ärinaistele ja ärimeestele, kellel on küllalt saanud loogika pinnalt otsustamisest ja ämbrisse astumisest, tahaks kuulata enda sisse ja lihtsalt TEADA seda õiget sammu!
 • Kõhklejatele, kes ei suuda ega oska otsustada, aga tegelikult tahaks selle oma väe ja iseenda usaldamise uuesti üles leida.
 • “Mul-pole-aega-ja-energiat” inimestele, sest nii aega kui energiat hakkab kursust läbides aina juuuuurde ja juuuurde tekkima.
 • Sulle, kui tunned, et vajad natuke selget juhatust, toetust, teadmisi või mõnda muud tähtsat koostisainet, mis elust hetkel puudu.

Ma ei anna Sulle järjekordset “tee seda/ära seda tee” nimekirja, vaid jagan väga täpseid teadmisi ning harjutusi, et ühendada Sind Sinu enda Sisemise Teejuhiga. Nii on sul ligipääs juhatusele ning kõigile olulistele vastustele igal oma elu hetkel.

“Olen endale nii tänulik, et sel kursusel osalesin ja sain vajalikud materjalid, loen neid üha uuesti ja uuesti ja kogu aeg avastan midagi uut.”

MIDA KURSUS SISALDAB:

Sinu päralt on 6-nädalane programm (kuid võid läbida kursust omas tempos ükskõik kui kaua), mis sisaldab endas:

 • kirjalikku teooriat,
 • harjutusi,
 • lühikesi videosid,
 • toimivaid tehnikaid,
 • juhendatud (akustilisi) meditatsioone (need meditatsioonid on saanud osalistelt eriti sooja heakskiidu!)
 • audiojuhendeid
 • ülesandeid (ei midagi keerulist, kõik saab olema kerge, lõbus ja inspireeriv!)

Selle kursuse lisafookus ehk teravik on suunatud kõikidele suhetele meie elus. Ma tean kui stressirohke võib teinekord olla lihtsalt…elu ise ja samas saan kinnitada omadele kogemustele tuginedes, et…see ei pea nii olema! Mina leidsin tee eluni, mis on täis kergust ja imesid ja ma usun, et ka Sulle on see avatud ning Sisemine Teejuht aitab Sul seda avastada just Sulle sobival erilisel ja unikaalsel moel! :)

Akustiliste meditatsioonide muusika on loonud Madis Meister ja Eva-Lotta Vunder.

“Kõige mõnusamad on just need meditatsioonid. Isegi laps soovib kaasa teha ja tunneb huvi!”

BOONUS! Lisaks põhimaterjalidele, saad võimluse küsida kõiki küsimusi ja saada Iidalt selgeid ning just Sulle vajalikke vastuseid. OLED TERVE KURSUSE VÄLTEL AKTIIVSELT TOETATUD! Kogu info on alati uus ja ääretult asjakohane. Tänapäeva ühiskonnas kanname endas tihti järeldust, et “pean kõigega ise hakkama saama”, kuid see ei ole lihtsalt tõde. Sina väärid TÕELIST toetust neilt inimestelt, kel on elule sarnased vaated ja sinuga haakuvad eesmärgid.

“Praktilised, käepärased tehnikad. Ma pole mitu aastat ennast nii hästi tundnud kui pärast selle kursusega alustamist. Kõik on suuremas voolamises ja kergem. Olen rahulikum ja kindlam.”

See kursus on loodud viima sind otse kontakti enda Sisemise Teejuhiga ning sealt lähtuvad juba KÕIK vastused, mida selles maailmas vajad. <3

Kui selle kursuse “live” versioonis osalejatega läbi tegin (2x), siis mõistsin selgelt kui hästi see kursus oma eesmärki täidab: osalejad leidsid tõepoolest ühenduse just OMA UNIKAALSE SISEMISE TEEJUHIGA, hakkasid ise “harjutusi” oma enda seest vastuvõtma, järgnema iseenda kutsele ja lähenesid ülesannetele ning kogu elule loominguliselt, omale sobival viisil.

6 MOODULIT:

 1. Vundament: esimesel nädalal laome teoreetilise vundamendi ning hakkame tegema üht väga võimast protsessi. Kui see protsess sinu jaoks avaneb, tööle hakkab ja selle käppa saad, siis tegelikult pole sul sisuliselt ülejäänud kursust enam vajagi.
 2. Igapäevased rituaalid: tutvume energia tähendusega ning saame teada, mis on järjepidevus. Hakkame tegema lihtsaid ja väga toetavaid igapäevaseid “rituaale”, mis annavad kogemusele justkui raamistiku. Jagan teiega ka esimest tehnikat. Siit alates saate igal nädalal tutvuda ka uue praktilise tehnikaga.
 3. Keha ja tunded: kehataju arendamine, kehale järgnemine-kehaga koos liikumine; uurime, mida teha tunnetega ja kuidas toetada tundvat ennast või tundvat teist inimest. Saame veelgi põhjalikumalt teada, mis või kes on Sisemine Teejuht.
 4. Emotsionaalne vabadus: jätame teadlikult kõik vana ja astume uude hetke. Kohalolu päris olemus. Väga võimsad harjutused ja tehnikad, mis avavad sulle selle maailma päris olemuse.
 5. Vastutus ja piirid: Mis on vastutus? Mis on piirid ja mis on piiritus? Veelgi suurem fookus suhtlemisele, suhetele ja usaldama õppimisele. Avanemine piiritule energiale (väga praktilises võtmes).
 6. Rõõm ja nauding: Toome kogu tähelepanu elu nautimisele. Võti iga tegevuse nautimiseks. Imelihtne tehnika igasuguse vastupanu sulatamiseks oma elust. Meeletult vallatu “rahulooma meditatsioon”.

Kokku on kursusel 3 akustilist juhendatud meditatsiooni ning 3 tavalist juhendatud meditatsiooni. Mitmeid erinevaid protsesse ning 5 võimast tehnikat, millega vabastada igasugune pinge ja vastupanu ja avaneda imedele oma elus.

Kursus on loodud mugavasse online-keskkonda ning saad elukestva ja kohese ligipääsu kõigile kuuele moodulile! Nii saad liikuda täpselt omas tempos! :)

JA VEEL!

Kui sa siiski kursusega rahule ei jää ja ootasid midagi muud, siis kirjuta mulle esimese 4-nädala jooksul ja saad oma RAHA TAGASI! Küsimusi ei küsi! :)


Your Instructor


Iida-Leena Materasu
Iida-Leena Materasu

Mina olen Iida-Leena, Ühenduses Loodud Elu ja Sisemise Teejuhi Süsteemi looja. Olen ühtlasi Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeut, nõustaja ja lapsevanem. Töötan igas vanuses inimestega kõigilt elualadelt, gruppide ja eraklientidega, kes soovivad järgneda oma sisemisele juhatusele ja elada õnnelikku ning terviklikku elu. Lisaks olen veel inspiratsiooni-kirjanik ja hobuse-inimene. Ma näen elu eesmärgina vaimu toomist mateeriasse, oskust igasse hetkesse kohale tulla ja avarduda. See on aktiivne valik ja oskus elada oma elu naudingus, rakendades oma täielikku potentsiaali, avardudes ja elades tähendusrikkalt. Mul on suur au toetada sind Sinu enda isikliku Sisemise Teejuhi avastamisel.


Frequently Asked Questions


Millal see kursus algab ja lõpeb?
See kursus algab nüüd ja ei lõpe mitte kunagi!! Võid seda online kursust läbida rahulikult omas tempos - sina otsustad, millal alustad ja millal lõpetad!
Kui kaua on mul sellele kursusele ligipääs?
Kuidas kõlab näiteks "terve sinu elu"? Pärast kursusele registreerumist on sul kogu materjalile piiramatu ligipääs, nii kaua kui ise tahad ning kõikidelt sinu (nuti)seadmetelt.
Mis siis kui ma kursusega rahule ei jää?
Me ei tahaks iialgi, et peaksid pettuma!! Kui sa kursuse sisuga rahule ei jää, siis võta meiega esimese 30 päeva jooksul ühendust ning maksame sulle kogu raha tagasi.

Get started now!